• Makine satın alma gideri yok!   Amortisman gideri yok

  • Toner ücreti yok
  • Yedek parça ve Servis ücreti yok
  • Stok maliyeti yok
  • Zaman kaybı, stres yok
  • Ödeme planınız belli, sürpriz maliyetler yok
  • Direk net gider faturası kullanırsınız, yıllarca demirbaş düşmenize gerek yok!
  • Nasıl mı yapıyoruz?

  Sizden istediğimiz sadece aylık veya yıllık kaç adet kopya ve çıktı aldığınız  hangi özelliklerde makine istediğinizi bize bildirmeniz.

  Profesyonel müşteri temsilcilerimiz isterseniz telefonla, mail ile isterseniz işyerinizde sizleri ziyaret ederek kopya veya çıktılarınızın adedine göre makine modellerini belirleyerek sizler için en uygun çözümü  üretecek ve en uygun ücretlendirme ile sizlere teklif paketi sunacaktır.

  Sunulan teklif için anlaşmaya varıldığı takdirde belirlenen makineler  tamamen ücretsiz ve sıfır olarak kurulacaktır. Böylece her şey dahil sisteme geçerek makine, toner, yedek parça, işçilik (kağıt hariç) vs. gibi birçok masraftan ve sürpriz maliyet riskinden kurtulmuş olursunuz.

  Tüm makineleri network yazıcı kartı ile standart veriyoruz.

  Böylece sizler de asıl yapmanız gereken işlerinizin başında olun.Tüm sıkıntıları, arızaları, problemleri bize bırakın, sizlerde kabul edersiniz ki bunlarla kaybedeceğiniz zaman çok daha  değerlidir. Bu sıkıntılarla uğraşmayı bize bırakın ve değerli zamanınız sizde kalsın.Teklifimizi mutlaka değerlendirin çünkü maliyetlerinizi %80 oranında azaltmayı iddia ediyoruz.

  Kısa veya uzun süreli fotokopi, yazıcı kiralama sistemiyle tanışın maliyetlerinizi %20 azaltın. Kiralık Sistemde makine mülkiyeti ALP DİJİTAL’ e aittir. İstediğiniz özellikte fotokopi makinesini ve yazıcıyı ücretsiz kuruyoruz üstelik ek kira bedeli de almıyoruz. Bu sistemde toner,servis,yedek parça, bakım (kağıt hariç) ücretsizdir. Kiralık sistem sayesinde fotokopi makinesi satın alma maliyetinin sıfır olması nedeniyle bu yatırıma ayrılacak kaynakların başka alanlarda kullanılması firmalara büyük verimlilik sağlayacaktır. Ayrıca sıfır maliyetle en son teknolojiyi size sunarak ofisinizi teknoloji çöplüğü olmaktan kurtaracaktır. Kiralık sistem sürpriz faturaları ortadan kaldırarak, sağlıklı işletme giderleri bütçesi yapılmasına imkân verir. Kiralık sisteme ödeyeceğiniz tüm faturalarınızı giderinize yazarsınız. Demirbaş faturaları ile uğraşmazsınız. Piyasada birçok firma fotokopi makinesi kiralama adı altında müşteriye kira bedeli artı kopya bedeli faturası kesmektedir. Yani fotokopi makinesini size kiralama adı altında ay sonunda kestiği ek kira bedeli faturaları ile satmaktadır. Biz müşteriden ek kira bedeli almıyoruz. Müşteri ay sonunda sadece belli bir kopya bedeli ödeyip, makine bedeli ödemeden istediği fotokopi makinesini veya yazıcıyı kullanarak çok düşük rakamlara baskı maliyetlerini karşılıma imkânı veriyoruz. Kiralık sisteme geçmek için tek yapmanız gereken bizi arayıp günlük, aylık veya yıllık kopya adetlerinizi söylemek.

Yorumlar

 • Ali ihsan Duran

  Yazıcı kiralamak istiyorum

 • AYTEKİN ÇİFTÇİ

  Merhabalar, Sarıçam Elektrik ve Pano firmamız aylık 500 adet renkli ve 2000 adet siyah beyaz çıktı almakta. Çıktılarımız, A3 ve A4 ebatlarında çift taraflı A4 Çıktı ve seri fotokopi şeklindedir. Sizlerden ihtiyacımıza uygun makine kiralamak istiyoruz. Konu ile alakalı dönüşlerinizi bekler keyifli çalışmalar dilerim. Saygılarımla, Aytekin ÇİFTÇİ 546 231 0218

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.