Olivetti d-Copia 4513MFplus, d-Copia 4514MFplus, d-Copia 5514MF ve d-Copia 6014MF, 45 ppm baskı hızı sunan bir dizi orta hacimli çok işlevli modeldir,

55 ppm ve 60 ppm. Kararlı bir şekilde düşük işletme maliyetlerine sahip kompakt, kullanımı kolay bir sistem gerektiren orta ila büyük ölçekli çalışma grupları için ideal seçimdir.

Belge çıkışı, özelleştirme desteğine sahip büyük renk kontrol paneli ve yerleşik JaWS yazılım geliştirme platformu tarafından optimize edilir ve kolaylaştırılır.

 • 1.200 x 1.200 dpi baskı çözünürlüğü
 • 7 ”renkli dokunmatik ekran
 • Otomatik tek geçişli dupleks besleyici (yalnızca d-copia 5514mf ve d-copia 6014mf)
 • Aranabilir pdf (tarama uzatma kiti ile)

  AVANTAJLARI

             Standart 1 GB bellek, büyük yazdırma / kopyalama işleri durumunda gelişmiş performans veya karmaşık belgeleri taramak için 3 GB’a kadar genişletilebilir.

  • Kimlik doğrulama, yalnızca sistem erişiminin en iyi şekilde kontrol edilmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda cihazın kişiselleştirilmiş kullanımına da izin verir ve Veri Güvenlik Kiti (isteğe bağlı), işlem sırasında bu cihazlarda depolanan verilerin hemen sonra silinmesini ve görev tamamlandığında tamamen üzerine yazılmasını sağlar sonucuna vardı.
  • Düşük enerji tüketimi , çevreye uyumlu parçalar, teslimat ambalajında ​​azalma, önceden takılmış toner, geri dönüştürülmüş malzemelerin daha fazla kullanımı, emisyonlarda ve uzun ömürlü bileşenlerde azalma – hepsi olağanüstü güvenilirlik, atık optimizasyonu ve düşük işletme maliyetlerine yol açar.
  • Tüm modeller için, her ikisi de aynı yerel Wi-Fi ağına bağlıyken doğrudan mobil cihazlardan kablosuz yazdırma mümkündür. Wi-Fi Direct desteğiyle, yazdırma işleri doğrudan hem Android hem de iOS sistemleriyle uyumlu olan Olivetti Mobil Yazdırma uygulamasından çalıştırılabilir . Yalnızca iOS aygıtlarından, işler başka bir yazılım yüklemeye gerek kalmadan doğrudan AirPrint® protokolü kullanılarak da yazdırılabilir .
 

Sipariş Ver


:

:

:

:

:

:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.

İleti Yönetim Sistemi Metni'ni Kabul Ediyorum