*TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

            Ev ve ofis tipi yazıcılardan profesyonel fotokopi  makinelerine kadar her marka ve model cihaza teknik servis hizmeti vermekteyiz.

            Cihazınız bize ulaştıktan sonra arıza tespiti yapılır.Cihaza yapılması gereken işlemler hakkında gerekli bilgiler verilir.Sizin onayınız alındıktan sonra işlemler yapılır.

           Büro makinelerinde meydana gelen aksamanın bir iş yerini nasıl etkilediğini iyi bilen Alp Dijital, servis sorumluluğunda olan makinelerin tümüne bakım ve revizyon hizmeti verir. Revizyon gören makine ilk günkü gibi yenilenir. 

          Alp Dijital, kendisine ihtiyacı olan tüketici ve müşterisi neredeyse oradadır, her zaman yanındadır. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda oluşturduğumuz kalite politikamız çerçevesinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

          Yıllık periyodik bakım sözleşmeleri ile cihazınız aylık olarak düzenli bakımları yapılmakta cihazınızdan maksimum performans almanızı sağlamaktadır. Aylık yapılan bakımlar ile ayrıca cihazınız için harcadığınız yedek parça ve arıza giderlerinizi en aza indirmek elinizde. Sizde bu ayrıcalıklı müşterilerimizden olmak isterseniz bize ulaşın.

*YAZICI BAKIM VE REVİZYON İÇERİĞİ

1- Fırın ünitesi parçalanarak stripperler temizlenir. Gerekirse hrt bushingleri termal yağ ile yağlanır.
2- Laser ünitesi sökülerek ayna ve optik yansıtıcılar temizlenir.
3- Cihaz içerisine dökülen toner ve tozlar temizlenip kağıt geçiş yollarındaki optik sensörler ve kağıt geçiş patenleri temizlenir.
4- Paten ve seperationun durumuna göre değişim yapılır veya temizlenir.
Cihaz toplanıp iç ve dış yüzeysel temizliği yapılır.

*TONER DOLUM HİZMETİ - SARF MALZEME TEMİNİ

         Marka ayrımı gözetmeksizin her marka toner dolumu konusunda teknik destek vermekteyiz. 

         Alp Dijital olarak kullanılan toner tozları, drum ve yedek parçaları özenle seçerek fotokopi sektöründe kaliteli bir dolum hizmetini hedeflemekteyiz.

         Tonerleriniz hızlı bir şekilde adresinizden alınarak uzman ekipler tarafından doldurulur. Her dolum sonrasında test çıktıları alınarak siz değerli müşterilerimize özenle paketlenerek teslim edilir.

         

*YAZICI SATIŞI

İhtiyacınıza en uygun yazıcı ve fotokopi makinesi cihazlarının satışını yapmaktayız.Satış sonrası teknik destek garantisi ile satış yapılmaktadır.Ayrıca orijinal yada muadil toner satışımız mevcuttur.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmadı.

Yorum Yaz


En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.