TEKNİK SERVİS HİZMETLERİMİZ

           Büro makinelerinde meydana gelen aksamanın bir iş yerini nasıl etkilediğini iyi bilen Alp Dijital, servis sorumluluğunda olan makinelerin tümüne bakım ve revizyon hizmeti verir. Revizyon gören makine ilk günkü gibi yenilenir. 

          Alp Dijital, kendisine ihtiyacı olan tüketici ve müşterisi neredeyse oradadır, her zaman yanındadır. Müşteri memnuniyeti doğrultusunda oluşturduğumuz kalite politikamız çerçevesinde teknik servis hizmeti sunmaktayız.

          Yıllık periyodik bakım sözleşmeleri ile cihazınız aylık olarak düzenli bakımları yapılmakta cihazınızdan maksimum performans almanızı sağlamaktadır. Aylık yapılan bakımlar ile ayrıca cihazınız için harcadığınız yedek parça ve arıza giderlerinizi en aza indirmek elinizde. Sizde bu ayrıcalıklı müşterilerimizden olmak isterseniz bize ulaşın.

TONER DOLUM HİZMETİ

         Marka ayrımı gözetmeksizin her marka toner dolumu konusunda teknik destek vermekteyiz. 

         Alp Dijital olarak kullanılan toner tozları, drum ve yedek parçaları özenle seçerek fotokopi sektöründe kaliteli bir dolum hizmetini hedeflemekteyiz.

          Tonerleriniz hızlı bir şekilde adresinizden alınarak uzman ekipler tarafından doldurulur. Her dolum sonrasında test çıktıları alınarak siz değerli müşterilerimize özenle paketlenerek teslim edilir